محل تبلیغات شما
بدون شک بین تمام طرفداران صنعت هوانوردی، F14  یکی از ویژه ترین جایگاه ها رو داره. برای من اما، از یک جهت دیگه هم خیلی خیلی دوست‌ داشتنیه. من همیشه از بچگی آرزو داشتم یک کلکسیون از ماکت ها ی هواپیما داشته باشم و اولین بار در نمایشگاه هوایی که در پایگاه هفتم شکاری شهید دوران شیراز برگزار شده بود تونستم یه مجموعه از اون ها رو ببینم. بماند که چه قدر از دیدنشون ذوق زده شدم و چون پولی همراه نداشتم از یکی از دوستان قرض گرفتم و یک مدل هواپیمای F14  رو خریدم.
این مدل ساخت ایران هست و همین طور که می بینید رجیستر خاصی نداره، از نظر شکل کلی هواپیما کیفیت بدی نداره اما از جهت جزئیات و رنگ آمیزی نسبت به مدل های آلمانی هرپا یا حتی مدل های چینی مایستو طراحی به مراتب ضعیف تری داره. طراحی موشک ها هم باحداقل خلاقیت و دقت انجام شده.با همه این احوال اما، چون اولین مدل کلکسیون من هست بسیار زیاد بهش علاقه دارم. 
در نهایت می خوام از این به بعد سعی کنم که هر از گاهی یکی از مدل هام رو در این وبلاگ معرفی کنم و اطلاعاتی رو در موردش برای علاقه مندان به هواپیما های مدل قرار بدم.

ماکت هواپیمای IRIF F14 Tomcat اولین هواپیمای کلکسیون من

اهمیت نیروی هوایی در چیست؟

آیا عملیات دریایی بدون پوشش هوایی موفق می شود؟

مدل ,رو ,ها ,یک ,کلکسیون ,هواپیما ,یکی از ,مدل های ,ها رو ,رو در ,کلکسیون من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوزن قفلی taldemawech پارس تفریح شیکو پیکو ثبت فوری شرکت - مشاوره ثبت شرکت بازرگانی شال و روسری فرزین وبلاگ تخصصی امور حقوقی و قراردادی دکتر شبنم شاه طاهری Laura's info stabnonampper اکسیر